Дизайн зовнішньої реклами в м. Дніпро

Будь-який фахівець або навіть менеджер-початківець знає про те, що ефективність зовнішньої реклами визначається декількома факторами. По-перше, це стосується розміщення – якщо ви хочете залучити мешканців одного району, то розміщувати рекламу потрібно саме там, а в іншому випадку бажано ставити банери чи білборди у місцях максимально прохідності. По-друге, потрібно правильно підібрати сам формат такого реклами - сітілайт, білборд, брандмауер та інше, адже кожен спосіб має свої цілі та плюси. І найголовніше – потрібно професійно підійти до питання виготовлення дизайну зовнішньої реклами.

Замовити якісний та сучасний дизайн для зовнішньої реклами можна у професійному медіа холдингу “Sill”, де фахівці надають не тільки великий вибір послуг реклами, але й доступну вартість на них. Ми в найкоротші терміни виготовимо оригінальну рекламу для вашого бізнесу.

Тонкощі та правила дизайну зовнішньої реклами

Є величезна кількість типів зовнішніх щитів і рекламних конструкцій. Кожен з них вимагає дбайливого ставлення і більш уважного поводження, особливо в тому, що стосується розробки дизайну для плаката.

Фахівцеві потрібно враховувати не тільки розміри, а й формат подачі, зовнішній вигляд у різні години роботи та інше. Не буває загального дизайну, за якого потрібно просто місцями переставити зображення. Для лайтобокс зовсім не підійде те, що було зроблено під білборд, тому що у них різні цілі, формати, сфери впливу, клієнти по-різному дивляться на них ...

Є загальні правила розробки макетів зовнішньої реклами, які полягають у тому, щоб звести до мінімуму зайві деталі, великими літерами виділити важливі аспекти та інше. Але лише професіонал зможе швидко створити шедевр.

Ціна дизайну реклами залежить від складності роботи та сфери бізнесу, а також формату того, як подаватиметься проект.

Де замовити дизайн проект зовнішньої реклами?

Дієва зовнішня реклама та якісний дизайн - це робота не однієї людини, а команди фахівців.

  • Маркетолог проводить дослідження ринку.
  • Спільно з дизайнером вивчаються тонкощі вашого бізнесу, роботи компанії та інше, що стане в нагоді у створенні стильної роботи.
  • Майстер приступає до розробки. Дизайнер враховує цільову аудиторію проекту, особливості впливу на неї, а також пам'ятає про сучасні тенденції в дизайні, щоб створити по-справжньому незабутній та оригінальний проект.

У компанії “Sill” можна замовити дизайн банерів для вашого бізнесу, продукту або для іншої мети, а ми гарантуємо якість та ефективність готової роботи. Ми маємо низькі та доступні розцінки на дизайн реклами. Стильний банер точно привабить клієнтів з широкоформатним друком