Друк постерів та плакатів в м. Дніпро

Рекламний друк - це важливий інструмент, який широко використовується при організації різних подій. Рекламні постери необхідні для того, щоб привернути увагу та інформувати широку аудиторію про переваги та особливості виробленої продукції. Крім того, постери такого типу використовуються для створення позитивного іміджу компанії.

Переваги друку постерів в Дніпрі

 • Виготовлення постерів є одним із найдоступніших способів створення рекламної продукції. Оскільки конкуренція в цьому сегменті є досить великою, вартість друку постерів також може бути досить різною. Це означає, що підприємці з різним бюджетом можуть легко скористатися можливістю такої реклами.
 • Друкована реклама є ненав'язливою. На відміну від реклами по телевізору, тут покупці мають свободу вибору.
 • Рекламні постери впливають на цільову аудиторію тривалий час і багато разів. Особливо така реклама ефективно діє в салонах автобусів, де потенційний клієнт може вивчати постер протягом всієї поїздки.
 • Друкована реклама дає можливість покупцеві оцінити всі переваги та недоліки того чи іншого товару. Таким чином, не поспішаючи, ви зможете вирішити для себе доцільність придбання рекламованої продукції.
 • Ефект повторення. Друковану рекламу, як на тканині, так і на папері можна відчути власноруч. Таким чином, ви зможете ще раз ознайомитися з пропозицією продавця через певний проміжок часу.
 • Постери можуть доповнюватися візитками, листівками, буклетами та багатьма іншими рекламними матеріалами. Це також значно підвищує ефективність друкованої реклами, що дозволяє швидше та дорожче продавати вашу продукцію.

Ціна на друк постерів та плакатів

 

Розмір Ціна, грн.
Друк плакатів та постерів A4 Уточнюйте
Друк плакатів та постерів A3 Уточнюйте
Друк плакатів та постерів A2 Уточнюйте
Друк плакатів та постерів A1 Уточнюйте
Друк плакатів та постерів A0 Уточнюйте

 

Оригінальний та недорогий друк постерів

Друк банерів на замовлення надається фахівцями медіахолдингу «Sill». Тут широкоформатний друк постерів на замовлення виробляється відповідно до всіх побажань замовників.

Щоб замовити, зверніться до представників компанії. Зробити це можна, подзвонивши за контактним номером телефону, який розміщений на офіційному сайті агентства. Крім того, ви можете залишити повідомлення, і наші фахівці самі з вами зв'яжуться для обговорення всіх нюансів оформлення вашої реклами.

Друк плакатів: переваги рекламної поліграфії

Друк рекламних плакатів - це один з найрезультативніших способів просування товарів або послуг на ринку. Як показують численні спостереження, саме плакати привертають увагу аудиторії і мотивують людей прочитати надруковану на них інформацію.

Широкоформатний друк плакатів вирішує безліч проблем, пов'язаних з рекламою виробленої продукції. Якщо ви вирішили зупинити свій вибір саме на цьому інструменті рекламування, це надасть можливість скористатися наступними перевагами такої реклами:

 • Доступна вартість. Замовити друк плакатів можна відносно недорого. Саме тому цей метод друку так оцінюється широким колом представників як малого, середнього, так і великого бізнесу.
 • Ненав'язлива подача інформації. Порівняно з рекламою по телебаченню, інформаційна поліграфія дає можливість споживачеві самостійно вирішувати, чи потрібна йому інформаційне навантаження.
 • Тривале і ефективне вплив рекламного повідомлення. Особливо це стосується друкованих плакатів в салонах громадського транспорту, де інформацію щоденно може переглядати багато споживачів.
 • Відсутність часового обмеження. Взявши в руки рекламний флаєр, споживач може за бажанням вивчати інформацію стільки, скільки йому потрібно. Таким чином, можна зробити повний аналіз і вирішити, чи потрібно придбати пропоновані товари чи послуги. Це свідчить про те, що друковані рекламні плакати, порівняно з рекламою по радіо чи телебаченню, є досить конкурентоспроможною методикою.
 • Часто люди сприймають інформацію тільки тоді, коли можуть випробувати її на дотик. Саме друковану рекламу можна взяти в руки, після чого детально вивчити всі переваги та особливості товарів, які рекламуються.
 • Можливість виробництва плакатів різних розмірів. Завдяки різноманітності варіантів, друкована продукція займає досить велику частку на ринку рекламних послуг.

Вирішивши замовити друк плакатів, ви зможете вирішити безліч проблем, пов'язаних із популяризацією певного продукту. Цей метод безпрограшний, оскільки саме друкована реклама охоплює широку аудиторію і є максимально ефективною.

Де можна замовити цифровий друк плакатів?

Щоб створити рекламу, яка допоможе привернути увагу великої кількості споживачів, зверніться до представників Медіа холдингу «Sill». Тут кольоровий друк плакатів та постерів виготовляється за допомогою високотехнологічного обладнання, якісних фарб і сучасних технологій.

Спеціалісти у галузі реклами допоможуть визначитися з вибором формату. У нас ви можете зробити друк плакатів А4, А3, А2, А1, А0. Крім того, замовити друк плакатів, з урахуванням усіх побажань клієнта, в нашій компанії можна зовсім недорого, що також не менш важливо!

Медіа холдинг “Sill” - професійний друк постерів у Дніпрі за найвигідніших умов. 

Готові роботи

друк постерів    друк постерів дніпро    друк постерів ціна
друк постерів на заказ    широкоформатний друк постерів    друк постерів дніпро

FAQ

▶ Як замовити друк постерів та плакатів?
Оформити замовлення на професійний друк постерів та плакатів ви можете, зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, або заповнивши форму зворотного зв'язку.

▶ Які переваги друку на постерах та плакатах?
Основні переваги друку на постерах та плакатах: ненав'язлива подача інформації, можливість виробництва плакатів різних розмірів, висока ефективність рекламних кампаній, доступна ціна.

▶ Яка вартість друку на постерах та плакатах?
Вартість друку постерів та плакатів залежить від тиражу. Уточнити ціну ви можете за номером телефону, який вказаний на сайті, або заповнивши форму зворотного зв'язку.