Друк на папері в м.Дніпро

Зовнішня реклама буває зовсім різних видів і спрямована на різні цілі, але майже для всіх типів зовнішньої реклами використовують високоякісні постери або зображення. Широкоформатний друк на папері – це друк величезних зображень підвищеної якості. Щоб картинка не псувалася і не вицвітала, необхідно звертатися за послугою друку до професійних фірм. Таким і є медіа-холдинг “Sill”.

 

Особливості та переваги широкоформатного друку на папері в Дніпрі

Головна відмінність та особливість сучасного широкоформатного друку полягає в тому, що тут використовуються спеціальний папір, плотери, принтери та високоякісні фото або зображення. Завдяки цьому можна отримати великий постер або банер, який розміщують всередині будівлі або зовні, на вуличних рекламних щитах та використовувати його для інших цілей.

Переваги друку на папері можна вважати наступними факторами:

 • відмінна якість друку, яку можна використовувати для будь-яких цілей;
 • можливість використання паперу або основи різного типу;
 • друк різноманітних банерів, постерів та інших рекламних форматів;
 • довговічність та міцність готової продукції.

Ціна на друк на папері

 

Розмір Ціна, грн.
Друк на папері А4 Уточнюйте
Друк на папері А3 Уточнюйте
Друк на папері А2 Уточнюйте
Друк на папері А1 Уточнюйте
Друк на папері А0 Уточнюйте

 

Де замовити високоякісний друк на папері?

Всі переваги та вигідні особливості такого друку можна отримати тільки, якщо звертатися до фахівців. Наша компанія пропонує вам послуги друку на папері у Дніпрі найкращої якості, тому що ми вже довгий час займаємося таким завданням, маємо професійну техніку та досвідчених менеджерів.

Ми можемо запропонувати вам найкращі послуги друку на високоякісних принтерах та спеціальному папері. Фарби їх поверхні не будуть вицвітати довгий час, а матеріал відрізняється міцністю та стійкістю до зовнішнього впливу. За необхідностю, наші майстри підберуть папір, який найкраще підходить для умов експлуатації. Ціна друку на папері залежить від обсягу роботи, але з медіа холдингом “Sill” ви отримаєте найнижчу вартість.

Широкоформатний друк на папері є одним з найпопулярніших методів створення зображень різних розмірів. Затребуваність широкоформату обґрунтована доступною вартістю, високою якістю зображення, а також можливістю швидкого виготовлення банерів. Вирішивши замовити друковану продукцію такого типу, ви зробите рекламу товарів чи послуг максимально привабливою, практичною та ефективною.

Широкоформатний друк на папері: особливості матеріалу

Замовити друк на папері компанії Sill можна двох типів. У процесі створення широкоформатних банерів найчастіше використовується City light та Blue back. Вибір технології нанесення зображення безпосередньо залежить від часу експлуатації рекламної продукції. Варто також зазначити, що марки паперу, що розглядаються, мають такі характеристики:

 • Стійкість до вологи та температурних коливань.
 • Висока щільність.
 • Матовий ефект.
 • Еластичність та стійкість до набухання.

Друк на папері з блакитною тильною стороною дає можливість наносити зображення на щит, не видаляючи старі рекламні плакати. Окрім цього, такі рекламні продукти можуть без проблем використовуватися на строкатих чи темних поверхнях.

Для друку сучасних рекламних плакатів використовуються різні основи. Але папір є найпопулярнішим завдяки доступній вартості, достатньої щільності та бездоганного зовнішнього вигляду. Такі рекламні плакати на щільному папері можуть бути використані навіть для оформлення зовнішніх білбордів.

Широкоформатний друк на папері Blue Back

Друк на папері Блюбек є одним із найбільш затребуваних. Це обґрунтовано тим, що така основа має пористу структуру та відрізняється сліпучою білизною. Тильна сторона паперу має блакитний колір, який добре пропускає світло. Це незамінно в тому випадку, коли необхідно оформити зовнішню конструкцію з підсвічуванням.

Переваги паперу Blue Back:

 • Висока вологостійкість (паперовий носій при тривалому контакті з вологою не набухає та не розшаровується).
 • Блакитна тильна поверхня дає можливість надійно заклеїти старі плакати.
 • Поверхня таких плакатів не вигоряє навіть при дії інтенсивних сонячних променів.
 • Доступна ціна друку на Blue back. Такі рекламні плакати досить швидко окуповуються.
 • Максимальна насиченість кольорів.
 • Легкість монтажу/демонтажу.

Особливості друку на папері City Light у Дніпрі

Друк на постерному папері City Light сьогодні користується великою популярністю в процесі оформлення білбордів, завдяки тому, що такий носій відмінно пропускає світло крізь покриття і може використовуватися для оформлення різних коробів, що світяться. Така реклама допомагає досягти максимального результату, оскільки її надійність відмінно поєднується з доступною вартістю та бездоганним візуальним ефектом.

Друк на папері Сіті у своїй більшості використовується для оформлення сітілайтів (зовнішніх конструкцій, що світяться). Вирішивши таким чином прорекламувати свої товари або послуги, ви зможете не тільки оригінально представити продукцію широкої аудиторії, але також наголосити на тому, що вашій компанії дійсно можна довіряти.

Друк на кольоровому папері в Медіа холдингу «Sill»

Замовити друк сітілайтів не важко. Для цього зв'яжіться з представниками нашого холдингу та озвучте усі свої уподобання. Ми зробимо рекламні постери такими, які не лише привернуть увагу своїм яскравим оформленням, але також мотивують клієнтів віддати перевагу саме вашій продукції чи послугам.

Готові роботи

друк на папері    друк на папері дніпро    широкоформатний друк на папері
друк на папері ціна    широкоформатний друк на папері дніпро    послуги друку на папері дніпро

FAQ

▶ Як замовити друк на папері?
Оформити замовлення на друк на папері ви можете зателефонувавши нашому менеджеру за номером, який вказано на сайті або написати нам на E-mail.
 
▶ Які переваги друкуються на папері?
Основні переваги друку на папері: довговічність та міцність, можливість використовувати різні типи паперу, доступна ціна.
 
▶ Яка вартість друку на папері?
Ціна на друк банерів залежить від типу матеріалу та формату друку. Докладніше уточнити ціну ви можете звернувшись за номером телефону або замовити зворотній дзвінок.