Друк банерів в м. Дніпро

Наружна реклама - це інструмент, який має важливе значення в процесі просування товарів і послуг. Отже, креативні рекламісти стараються використовувати всілякі засоби, що допомагають чітко, яскраво і нестандартно передати інформацію цільовій аудиторії.

Професійний друк банерів в Дніпрі

Широкоформатний друк банерів дозволяє оформити рекламний стенд так, що його вміст буде помітний навіть на великій відстані. Ці банери часто встановлюються на трасах, оскільки під час подорожей дивитися телевізор особливо немає часу. Рекламні банери спрямовані на створення іміджу компанії та привертання нових клієнтів.

Ціни на друк банерів можуть відрізнятися залежно від розміру плакату та якості фарб. Проте, щоб банерна реклама принесла очікуваний результат, на її створенні не варто економити. Чим вища якість друку білбордів, тим довше така реклама буде залишатися яскравою.

Замовити виготовлення банерів варто, якщо ви хочете значно підвищити продажі виробленої продукції. Цей рекламний хід допоможе швидко та ефективно донести інформацію до цільової аудиторії.

Широкоформатний друк банерів - ціна

 

Тип Формат банерів Цена, грн.
Банер 6х3 3 500
Банер 8х4 7 000
Банер / скролл 3.14х2.32 1000

 

Переваги друку банерів:

  • Легка транспортабельність. Баннерна реклама є легким та портативним зображенням, що є досить практичним. Друк банерів в Дніпрі принесе вашій компанії популярність і допоможе в реалізації виробленої продукції.
  • Повноцінний кольоровий друк. Дозволяє отримати кольорове зображення, яке буде зберігати свою яскравість протягом тривалого часу. Таку рекламу можна легко розмістити як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Чорнила, які використовуються при оформленні банерів, не вигорають і добре витримують вологу.
  • Доступна вартість. Сьогодні конкуренція в цій області настільки велика, що вартість друку банерів може бути дуже різною. Отже, замовити широкоформатний плакат можна відносно недорого.
  • Можливість друку банерів будь-якого розміру. Все залежить від особистих уподобань клієнта і його фінансових можливостей.

Швидке та якісне виготовлення банерів в Дніпрі

Медіахолдинг "Sill" - спеціалізована рекламна організація, де можна замовити виготовлення рекламних банерів будь-якого розміру. Наша продукція не лише допоможе привернути нових клієнтів, надати всю необхідну інформацію про вироблену продукцію, але й створити позитивний імідж компанії.

Для замовлення виготовлення банерів зверніться до представників медіахолдингу. Тут вам буде надана вся необхідна інформація щодо вартості та якості рекламних банерів.

Якщо ви бажаєте значно підвищити рейтинг ваших продажів, а також виділити переваги реалізованої продукції, фахівці медіахолдингу "Sill" допоможуть в реалізації ваших планів. Ми зробимо все можливе для ефективного просування на ринку вашої продукції.

друк банерів    друк банерів дніпро    друк банерів дніпро
широкоформатний друк банерів    друк банерів ціна    вартість друку банерів

FAQ

▶ Як замовити друк на банерах?
Оформити замовлення на професійний друк банерів ви можете, зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, або написавши нам на електронну пошту.

▶ Які переваги друку на банерах для реклами?
Основні переваги друку на банерах: велика цільова аудиторія, висока ефективність, доступна ціна.

▶ Яка вартість друку банерів?
Вартість друку банерів залежить від багатьох факторів. Докладніше уточнити ціну ви можете у нашого менеджера, звернувшись за номером телефону, який вказаний на сайті, або написавши нам на електронну пошту.