Реклама в аеропорту в м.Дніпро

Реклама в аеропорту є окремою галуззю маркетингу, мета якої – донести інформацію про товари та послуги окремим категоріям населення. В аеропорту найчастіше знаходяться забезпечені та активні люди, тому рекламна інформація націлена на цю цільову групу. Особливість розміщення рекламної інформації в аеропорту полягає у наступному. По-перше, йдеться про унікальне місце, в якому у всіх людей виникає особливий, позитивний настрій. По-друге, цей об'єкт часто передбачає розміщення інформації про елітні послуги та товари.

Реклама в аеропорту - ціна у Дніпрі

Розташування Вигляд розміщення Ціна, грн
Міжнародний виліт/загальний доступ Білборд Уточніть по телефону
Міжнародний виліт/загальний доступ Панно Уточніть по телефону
Міжнародний виліт/загальний доступ Сітілайт Уточніть по телефону
Міжнародний виліт/загальний доступ Брандмауер Уточніть по телефону
Міжнародний виліт/загальний доступ Призма Уточніть по телефону

Реклама в аеропорту: специфіка та особливості розміщення

Замовити рекламу в аеропорту – означає отримати високі шанси на активне просування бренду з подальшим розвитком бізнесу. Послуги з розміщення зовнішньої реклами в аеропорту в Дніпрі надає медіа холдинг «Sill». Команда досвідчених фахівців займається розробкою, реалізацією та професійним розміщенням рекламної інформації. Це забезпечує максимальний результат рекламних стратегій.

Розміщення реклами в аеропорту Дніпра: доступні об'єкти для розміщення інформації

З урахуванням структури аеропорту, для розміщення рекламної інформації можуть використовуватися такі зони:

  • В'їзд та виїзд з аеропорту.
  • Екрани та відео стійки.
  • Прилегла до аеропорту територія.
  • Зал видачі багажу.
  • Зал очікування.
  • Зона прильоту.
  • Зал реєстрації.

З огляду на велику різноманітність об'єктів для розміщення інформації, для реклами можуть використовуватися банери, відео послання, лайтбокси, листівки та безкоштовна поліграфія. Оскільки перебування в аеропорту передбачає вільне відвідування всіх об'єктів на території, різноманітність форм подачі реклами дозволяє максимально збільшити ефективність маркетингової компанії. У цьому випадку реклама допомагає пасажирам скоротити тривалий час очікування реєстрації на рейс, тим самим повідомляючи про актуальні послуги та товари. Також у нашій компанії є послуга розміщення реклами на автобусах.

Ділові люди, керівники великих компаній, бізнесмени та забезпечені туристи складають основні цільові групи, на які спрямоване розміщення реклами в аеропорту. В результаті цього існує можливість ефективно просунути продукт, і навіть підвищити рейтинг компанії, яка представлена в рекламних об'єктах. Ціна на рекламу в аеропорту, яка розробляється в медіа-холдингу, має демократичні показники вартості.