Монтаж банерів в м.Дніпро

Професійно розроблена та встановлена зовнішня реклама – запорука успіху рекламної концепції. Для розміщення на фасаді будівлі найчастіше використовують банери, які можуть бути різних форматів та розмірів.

Монтаж банерів – особливості та переваги

Банер – це полотнище прямокутної або квадратної форми, яке розміщують на стіні будівлі. Використання банерів для реалізації рекламної ідеї відрізняється цілою низкою переваг:

  • Широкий кут огляду зображень банерів.
  • Довгий період експлуатації банерів.
  • Максимально ефективний вплив на цільову аудиторію.

Для того, щоб банер експлуатувався якомога довше, слід звернутися до професіоналів. Медіа холдинг «Sill» надає послуги зі встановлення банерів будь-яких розмірів та форматів. Скільки коштує монтаж банера – актуальне питання для всіх замовників цієї послуги. Ціна на монтаж банера в нашому медіа-холдингу відрізняється демократичними показниками.

Монтаж банерів у Дніпрі: специфіка діяльності

Прийнявши рішення замовити монтаж банерів, звернувшись до медіа-холдингу, кожен замовник отримує професійно виконану діяльність з використанням спеціалізованих інструментів. Для розміщення банера на нижніх поверхах може застосовуватись автовежа або автокран. Встановлення рекламних конструкцій на верхніх поверхах потребує професійної роботи промислових альпіністів.

Для монтажу банерів використовуються металеві конструкції. Цей підхід використовується через відсутність ідеальної рівності фасадів. У тому випадку, коли банер розміщують безпосередньо на фасаді, він повторює форму нерівного фасаду, тому набуває непривабливого вигляду.

За наявності на фасаді архітектурних елементів, що виступають, може використовуватися техніка натягу на дані елементи. Не менш поширений спосіб кріплення рекламного банера – за допомогою анкерних кілець. При класичному варіанті монтажу застосовується послідовність натягу банера по вертикалі та по горизонталі. Великі банери піднімають по всій довжині перед монтажем. Це пояснюється великою вагою такої рекламної конструкції. Монтаж рекламних банерів, який здійснюється спеціалістами нашого медіа холдингу, відбувається з урахуванням усіх особливостей фасаду будівлі, а також параметрів банера.

Виготовити рекламний щит можна в найкоротші терміни за низькою ціною - рекламне агентство Sill вам у цьому допоможе.