Виготовлення рекламних щитів (білбордів) в м.Дніпро

Рекламні щити розміщуються в містах, на дорогах або в інших зручних місцях. Нині їх використовують для просування та популяризації майже будь-яких послуг, подій, товарів чи іншої продукції, а також у вигляді соціальної, політичної реклами. Головне під час виготовлення рекламного щита - використовувати якісні матеріали, підготувати точний плакат та зайнятися монтажем, встановленням виробу.

Приклади виготовлення рекламних щитів

виготовлення рекламного щита    купити рекламний щит    виготовлення рекламних щитів
купити рекламний щит у дніпрі    виготовлення рекламних щитів    купити рекламний щит

Ціна на виготовлення рекламного щита (білборду)

Формат Розмір, м Ціна, грн
Білборд 3х4 Уточнити вартість
Білборд 6х3 Уточнити вартість
Білборд 6.2х3.15 Уточнити вартість
Білборд 5.8х2.85 Уточнити вартість

 

Вуличний рекламний щит - це по-справжньому зручний та ефективний вид зовнішньої реклами, тому що він привертає увагу і може вплинути на велику кількість потенційних клієнтів.

Вуличний рекламний щит у Дніпрі - де замовити

Білборд або рекламний щит має свою специфіку використання, створення та монтажу. Тонкощі реклами тут полягають у тому, що зазвичай конструкцію встановлюють біля автомобільних шляхів, а основною аудиторією є водії та пасажири, які проїжджають. На те, щоб сприйняти інформацію на плакаті, потрібно в середньому 10-15 секунд, тому при розробці рекламного щита потрібно ретельно продумати дизайн. Він повинен бути незабутнім, лаконічним і яскравим. 

Якщо правильно виконати розробку, то купити рекламний щит зручно, адже він має безліч плюсів та переваг:

  • вплив на конкретних людей (мешканців одного району) або на максимально різноманітну аудиторію;
  • можливість впливу завдяки повторенню та частій появі перед очима;
  • з огляду на особливості виробу та його ефективність вартість рекламного щита досить низька;
  • такий спосіб реклами чудово підходить як для малого бізнесу, так і для великих міжнародних компаній.

Рекламний щит у Дніпрі - якість та доступність від компанії “Sill”

Скільки коштує рекламний щит від професіоналів? На вартість впливає розмір, особливості використання, а також якщо замовляється повний пакет послуг, то місце оренди та монтаж конструкції. Замовляти цю послугу необхідно лише у спеціалістів, тому що в іншому випадку у вас не буде гарантії того, що плакат дійсно триматиметься і виконуватиме свої завдання.

Замовити рекламний щит гарної якості за низькою вартістю можна у професійній компанії “Sill”. Наші фахівці мають великий досвід роботи в рекламі, тому ми можемо не лише підібрати для вас найбільш ефективний метод реклами, але й надаємо високоякісні послуги виготовлення щитів, друку зображень, створення унікального дизайну та іншого.

Зовнішня реклама - це один із найефективніших засобів просування на ринку товарів та послуг. Щоб значно підвищити продажі, в якості рекламних майданчиків можна вибрати всім відомі білборди, що представляють собою щити, закріплені на міцній опорі.

Встановлення білбордів відбувається в людних місцях, де спостерігається висока прохідність. Найчастіше це проспекти, перехрестя, вуличні торгові майданчики, паркування біля торгово-розважальних центрів тощо.

Виготовлення білбордів у Дніпрі: переваги рекламних конструкцій

  • Охоплення широкої аудиторії. За короткий проміжок часу вашу рекламу побачить безліч людей, деякі з яких, можливо, захочуть скористатися запропонованою продукцією або послугами.
  • Ненав'язливість. Найчастіше клієнти вважають за краще замовляти виготовлення білбордів, які містять винятково важливу інформацію. Такі конструкції не відволікають, але несуть необхідне інформаційне навантаження.
  • Асоціативність. Як правило, білборди використовують для рекламування продукції світових брендів. Отже, розглядаючи вашу продукцію на рекламному щиті, потенційний клієнт асоціюватиме вашу компанію зі світовими лідерами, яким довіряють мільйони. Такі порівняння безсумнівно принесуть свої плоди, що позитивно позначиться на рівні продажу товарів, що рекламуються.
  • Замовник має право самостійно вибрати місце, де розташовуватиметься його рекламний щит. 
  • Доступна ціна виготовлення білбордів. Якщо порівнювати вартість рекламних щитів із рекламою на телебаченні, у першому випадку ви зможете значно заощадити. При цьому ефективність такого рекламування буде не менш ефективною.

Як замовити виготовлення білборду?

Також послуга виготовлення беклайтів надається фахівцями Медіа холдингу «Sill». Тут працюють професіонали, які знають, як зробити вашу рекламу привабливою та максимально ефективною.

Щоб замовити виготовлення білборду у м. Дніпро, залиште повідомлення на нашому сайті або зателефонуйте представникам компанії за контактним номером телефону. Ми допоможемо визначитися з вибором рекламного щита, розробимо його правильне оформлення реклами, а також порекомендуємо, де краще встановити конструкцію, щоб вона принесла очікуваний результат.

Виготовити щит можна в найкоротші терміни за низькою ціною - рекламне агентство “Sill” вам у цьому допоможе.

FAQ

▶ Як замовити виготовлення рекламного щита?
Оформити замовлення на виготовлення рекламного щита ви можете зателефонувавши за номером, вказаним на сайті або написати нам на E-mail.
 
▶ Які переваги реклами на рекламному щиті?
Основні переваги реклами на рекламних щитах та білбордах: величезна цільова аудиторія, висока ефективність, доступна ціна.
 
▶ Яка ціна на виготовлення рекламного щита?
Ціна на рекламний щит (білборд) залежить від багатьох факторів. Більш детально уточнити ціну ви можете у нашого менеджера, звернувшись за номером телефону, який на сайті або написати нам на E-mail.