Друк сітілайтів в м.Дніпро

Друк на папері все ще залишається дуже затребуваним і поширеним видом зовнішньої реклами. Це пов'язано з якістю, зручністю використання, а також доступною вартістю такого матеріалу та високим рівнем впливу на потенційного покупця. Особливо це стосується сітілайтів - двосторонніх конструкцій, які розміщені вздовж доріг та пішохідних зон, мають внутрішнє підсвічування та використовуються для реклами будь-яких послуг та продукції.

У чому особливості друку сітілайтів у Дніпрі?

Плюси та вигідні якості друку на сітілайт:

  • висока міцність паперу, яка витримує багато прокручування всередині сітілайта;
  • яскравість та насиченість друку на матеріалі;
  • стійкість до зовнішнього впливу, особливо постійного впливу сонячних променів;
  • відмінно виглядає як у денному освітленні, так і при нічному підсвічуванні.

Завдання сітілайта полягає в тому, щоб швидко та ефективно донести до потенційного клієнта інформацію про продукт або подію, тому плакат, який там використовується, має бути особливо якісним та яскравим. 

Ціна друку сітілайтів залежить від того, який матеріал використовується і що саме потрібно наносити, але в будь-якому випадку це один із найдоступніших методів реклами.

Друк сітілайтів - ціна

 

Тип Ціна, грн
Сітілайт 1200х1800 мм Уточнюйте
Банер литий Уточнюйте
Банер ламінований Уточнюйте
Друк на плівці Уточнюйте

 

Друк сітілайтів від “Sill” - недорого та якісно

Щоб сітілайти були дійсно якісними та міцними, необхідно звертатися за послугою друку до професіоналів. Медіа холдинг “Sill” - це велика компанія, яка надає широкий асортимент послуг широкоформатного друку рекламної продукції . У нас ви можете замовити за доступною ціною друку для сітілайтів, а ми гарантуватимемо якість готової продукції.

Звертаючись до компанії “Sill”, ви отримаєте друк на сучасних принтерах, спеціальними фарбами на кращому папері. Наші фахівці - досвідчені співробітники, тому будьте певні, що ви отримаєте якісні та міцні матеріали.

Переваги друку для сітілайту

Для створення сітілайтів (двосторонніх рекламних щитів) використовується спеціальний тип паперу Citylight. Матеріал відрізняється відносною прозорістю, що робить його найбільш привабливим для друку сітілайтів, світлових коробів, щитів з підсвічуванням і так далі. Варто також зазначити, що така конструкція носія має такі переваги:

  • Висока результативність. Щити з рекламою можна встановити вздовж тротуарів завантажених магістралей.
  • Підсвічування робить інформацію доступною у будь-який час доби.
  • Доступна ціна друку сітілайтів.
  • Прямий контакт з потенційним покупцем. 

Ви також можете замовити друк на плівці Oracal, найвищої якості можна в Медіа холдингу «Sill». Наші фахівці допоможуть зробити вашу рекламу максимально яскравою, ефективною та доступною.

Готові роботи

друк сітілайтів    друк сітілайтів дніпро    друк сітілайтів ціна
 друк для сітілайтів ціна    друк для сітілайтів дніпро    друк сітілайтів