Реклама в метро в м. Дніпро - Розміщення реклами в метро

На сьогодні реклама в метро є ефективним маркетинговим інструментом, який допомагає розвивати бізнес. Це не дивно, адже метро щоденно відвідують тисячі людей, що гарантує широкий охват аудиторії. Для розміщення актуальної рекламної інформації може використовуватися вхідні двері, вагон метро, касовий зал, переходи, стіни вздовж ескалатора, станції метро.

Реклама на станціях метро - ціна в Дніпрі

 

Станція Тип конструкції Формат, м Ціна, грн
«Вокзальна» Сітілайт 1,2х1,8 Уточніть за телефоном
«Метробудівельників» Сітілайт 1,2х1,8 Уточніть за телефоном
«Металургів» Сітілайт 1,2х1,8 Уточніть за телефоном
«Заводська» Сітілайт 1,2х1,8 Уточніть за телефоном
«Проспект Свободи» Сітілайт 1,2х1,8 Уточніть за телефоном
«Покровська» Сітілайт 1,2х1,8 Уточніть за телефоном

 

Реклама в метро в Дніпрі: переваги та особливості розміщення

Розміщення реклами в метро відрізняється цілим рядом переваг:

  • Охоплення максимально широкої аудиторії завдяки щоденному великому потоку пасажирів в метро.
  • Висока ефективність реклами (завдяки необхідності контакту з рекламною інформацією, що обумовлено вимушеним перебуванням в замкненому просторі).
  • Можливість використання різних рекламних підходів та засобів.
  • Великий вибір варіантів розміщення реклами.
  • Тривалість впливу на потенційних клієнтів і покупців.
  • Відсутність впливу атмосферних опадів на розміщені рекламні об'єкти.

Для того, щоб реклама на дверях в метро стала ефективним засобом просування бізнесу, рекомендуємо звернутися до професіоналів. Медіа холдинг «Sill» пропонує професійні послуги з розробки, реалізації та розміщення зовнішньої реклами. Індивідуальний підхід та врахування всіх побажань гарантується кожному клієнту.

Реклама в вагонах метро в м. Дніпро – специфіка та особливості розміщення

Завдяки тому, що метро відрізняється стабільно високим потоком пасажирів, реклама в вагонах має високі показники ефективності. З розміщеною рекламою гарантовано ознайомиться велика кількість пасажирів. Крім того, враховуючи вимушене перебування в вагоні метро, візуальний контакт з рекламою є необхідним. Також ми розміщуємо рекламу в ліфтах.

В вагонах метро щоденно перебувають різні категорії пасажирів: молоді люди, студенти, пенсіонери, туристи, чоловіки і жінки. Розміщуючи рекламу в вагонах, кожний замовник цієї послуги отримує гарантоване охоплення всіх типів цільових груп. Є можливість виконати брендінг вагона, що передбачає розміщення рекламної інформації, що стосується однієї компанії. Згідно з результатами останніх досліджень, у пасажирів формується позитивне ставлення до даних типів реклами в метро.

Ціна на рекламу в метро, яку розробляють і розміщують фахівці нашого холдингу, відрізняється демократичними показниками. Крім того, кожному замовнику послуги гарантується висока ефективність реалізованої рекламної стратегі.

Реклама на станціях метро: основні характеристики

Розмістити рекламу в метро м. Дніпра існує можливість за допомогою широкоформатних постерів, інформаційних установок, щитів та стікерів. Розміщення реклами на колійній стіні дозволяє отримати гарантовано ефективний маркетинговий хід. Це пов'язано з тим, що всі пасажири мимоволі звертають увагу на колійну стіну. У випадку, коли пасажир зацікавився рекламною пропозицією, він завжди зможе до неї повернутися, оскільки розміщення рекламних плакатів на стіні запам'ятовується досить добре. У такому випадку гарантоване широке охоплення цільової аудиторії. Крім того, вартість реклами в метро має вигідні показники.