Виготовлення скроллерів в м.Дніпро

Якісна зовнішня реклама на широку аудиторію - це запорука та гарантія того, що ваш товар або бренд буде популярним серед клієнтів, а це, в свою чергу, приноситиме вам прибуток. Тому дуже важливо підбирати найвідповідніші види реклами. Незважаючи на зростання попиту до інтернет-маркетингу, ефективнішими вважаються саме скроллери.

Готові роботи

виготовлення скролерів    виготовлення скроллера    замовити виготовлення скролерів

Замовити скроллер 3.14х2.32 найкращої якості ви можете у професійному медіа холдингу “Sill”. Ми пропонуємо широкий асортимент послуг за низькою вартістю, а також гарантуємо якість усіх типів реклами.

Що таке виготовлення скроллерів у Дніпрі?

Скроллер або ролерний дисплей - це рекламна конструкція, один із видів зовнішньої реклами, який користується великою популярністю. На вигляд він схожий на звичайні білборди, але відмінність цього виду в тому, що тут реклама встановлена всередині спеціальної конструкції і періодично банер прокручується і зміщується на інший.

Скроллер вважається найбільш ефективним, тому що тут зображення прокручуються і змінюють одне одного, а це привертає увагу користувачів. У стандартному рекламному скролі можна використовувати до п'яти різних рекламних банерів.

Де замовити виготовлення ролерних дисплеїв у Дніпрі?

По-справжньому професійних рекламних компаній в Україні не настільки багато, але медіа холдинг “Sill” є досвідченою та спеціалізованою фірмою, в якій ви можете замовити виготовлення скроллерів.

Ми пропонуємо високоякісні послуги за низькою вартістю. З нами ви можете бути впевнені, що отримаєте довговічний, оригінальний та працездатний рекламний скроллер. Щоб зробити замовлення послуги, ви можете звернутися на наш сайт і вже у найкоротші терміни ваша реклама прикрашатиме місто.

У чому переваги та особливості виготовлення скроллерів у Дніпрі?

  • Зручніші розміри. Рекламний скролл є одним із найбільших форматів рекламних конструкцій, тому він вважається найбільш ефективним та дієвим. Найчастіше попит мають скроллер розміром 3.14х2.32 або більше.
  • Розташування. Щоб підвищити користь від цього виду реклами, її розміщують в місцях великої прохідності. У разі потреби (якщо у вас реклама для мешканців певного району міста чи конкретної аудиторії) конструкцію монтують в обумовлених місцях.
  • Ефективність. Дослідження показали, що ролерний екран набагато більше привертає увагу, тому що тут банер рухається. Людина навіть мимоволі починає дивитися на рекламу, коли візуально бачить прокручування реклами.
  • Вартість. Ціна такої реклами менша, ніж публікація постера на звичайному білборді, навіть незважаючи на те, що плюсів у скроллерів більше. На вартість впливає обраний формат, але якщо ви звертаєтеся до рекламної агенції “Sill”, то можете бути впевнені, що отримаєте рекламу швидко і недорого.
  • Додаткові особливості. Виготовлення рекламних скроллерів вигідно, тому що вони не тільки встановлюються у зручних місцях, але і можуть мати внутрішнє підсвічування для того, щоб реклама працювала навіть у темний час доби. Ми також займаємося виготовленням вивісок.

FAQ

▶ Як замовити виготовлення скроллерів?
Оформити замовлення на виготовлення скроллерів ви можете зателефонувавши за номером, вказаним на сайті або написати нам на E-mail.
 
▶ Які переваги реклами на скроллерах?
Основні переваги реклами на скроллерах: величезна цільова аудиторія, висока ефективність, доступна ціна.
 
▶ Яка ціна на виготовлення скроллерів?
Ціна на виготовлення скроллерів залежить від багатьох факторів. Більш детально уточнити ціну ви можете у нашого менеджера, звернувшись за номером телефону, який вказаний на сайті або написати нам на E-mail.