Реклама на тролейбусі в м.Дніпро

Реклама на транспорті - це ефективний спосіб просування різних товарів та послуг. Завдяки сучасним технологіям, сьогодні можна розмістити на бортах реалістичні зображення, які так і приваблюють зробити покупку або скористатися сервісом, що рекламується. 

Реклама на тролейбусах - це можливість досягти швидкого результату, тому що цей електротранспорт перетинає місто за радіальними напрямками, охоплює як центральні райони, так і околиці. Це свідчить про те, що реклама на тролейбусі зможе забезпечити максимальне охоплення цільової аудиторії.

Реклама на/в тролейбусі - ціна у Дніпрі

 

Місто Тип Формат Ціна, грн
Дніпро Плакат А3 Уточніть по телефону
Дніпро Плакат А4 Уточніть по телефону
Дніпро Банер - Уточніть по телефону

 

Визначення цілей реклами на тролейбусі у м.Дніпро

Перш ніж замовити рекламу на тролейбусі, необхідно заздалегідь продумати стратегію та визначити мету рекламування. Рекламу на тролейбусі можна вважати ефективною, якщо вона поєднує грамотно розроблене рекламне оголошення і правильний вибір засобів досягнення мети. Цільову спрямованість умовно можна поділити на три підгрупи:

  • Іміджеві. Увага аудиторії привертається виключно рекламованими брендами.
  • Стимулюючі. Це явний чи прихований заклик зробити придбання певного товару або замовити послугу.
  • Стабілізуючі. Мета такої реклами - підтримання інтересу покупців до бренду, товарів або сервісів.

Щоб правильно визначити мету та зробити розміщення зовнішньої реклами у тролейбусі в Дніпрі максимально ефективною, краще довірити цю справу професіоналам. Спеціалісти Медіа холдингу «Sill» спочатку встановлять для чого саме починається кампанія, а також допоможуть досягти очікуваного результату.

Яка може бути реклама в тролейбусі в Дніпрі?

Електротранспорт щодня використовується великою кількістю людей. Усередині салону можна розмістити рекламні плакати, розтяжки або листівки з номерами телефонів. Як правило, в середньому поїздка триває щонайменше тридцять хвилин. Отже, послуга розміщення реклами у тролейбусі буде повністю виправданою, оскільки за цей час можна не лише ознайомитись з інформацією, записати контактні дані, а й зробити замовлення. Наша компанія також розміщує рекламу на зупинках .

Що стосується такого чинника, як ціна на рекламу в тролейбусах Дніпра, вартість розраховується, виходячи з області розміщення, площі, матеріалу виготовлення тощо. Якщо порівняти ціну та результат, реклама у тролейбусах є досить рентабельним методом рекламування продукції чи послуг.