Реклама на автобусах в м.Дніпро

Щодня послугами автобусів користуються тисячі людей. Використання реклами на даному типі громадського транспорту –  раціональне рішення, яке дозволяє залучити потенційних покупців, ознайомити пасажирів з актуальними послугами та товарами, інформувати потенційних клієнтів про акції та розпродажі.

Реклама на/в автобусах - ціна в Дніпрі

Місто Тип Формат Ціна, грн
Дніпро Плакат А3 Уточніть по телефону
Дніпро Плакат А4 Уточніть по телефону
Дніпро Банер - Уточніть по телефону

Реклама на автобусах у м. Дніпро: особливості розміщення та переваги

Замовити рекламу на автобусі – означає отримати низку переваг:

  • Широке охоплення аудиторії та території.
  • Зручність великої візуальної площі.
  • Рух реклами, що забезпечує високу увагу до зовнішньої рекламі на автотранспорті.

Реклама для розміщення на автобусах може бути оформлена у будь-якому стилі, а також з використанням усіх відтінків та шрифтів. Тексти, гасла, логотипи – реклама даного типу може включати всі типи інформації. Медіа холдинг «Sill» пропонує професійні послуги створення та розміщення зовнішньої реклами на автобусах. Команда досвідчених фахівців забезпечить стовідсоткову реалізацію рекламної стратегії та гарантує облік побажань кожного клієнта. Ціна реклами на автобусах, реалізована командою медіа холдингу, відрізняється демократичними показниками.

Реклама на автобусі у Дніпрі – ефективний підхід для залучення потенційних клієнтів

Реклама в автобусі може бути як зовнішньою, так і внутрішньою. Зовнішня реклама підлягає нанесенню на окремі частини кузова, а також максимально допустиму зовнішню частину транспорту відповідно до вимог чинного законодавства. Даний тип зовнішньої реклами може інформувати пасажирів транспорту про актуальні акції, перелік послуг, а також доступні для придбання товарів. Розміщення реклами на кількох автобусах дозволяє охопити максимальну кількість потенційних клієнтів.

Реклама в автобусах: розміщення інформації в салоні транспорту

Реклама може бути розміщена як на кузові автобуса, так і в салоні. Для реалізації реклами за допомогою салону автобусу використовуються спеціальні панелі, передбачені для цієї мети. У такому разі використовується реклама у вигляді плакатів, розміщена на рівні очей пасажирів. Ціна реклами в автобусі відрізняється доступністю. Крім того, реклама в транспорті має високі показники ефективності, а також найкраще поєднання результативності та вартості.