Дизайн банерів в м. Дніпро

Зовнішня реклама - це один з найефективніших і найдієвіших методів реклами, особливо якщо вибрати найкращий вигляд. Але щоб вона була дійсно корисною та зручною для компанії, сфери діяльності, необхідно перед цим зробити постер або банер максимально якісним. Найкращим рішенням буде замовити дизайн банера у професійної компанії або досвідченого дизайнера.

Медіа холдинг “Sill” - це компанія, яка надає повний спектр послуг з реклами та публікації продукції. Фахівці виконують розробку дизайну зовнішньої реклами найкращої якості з урахуванням сучасних технологій та особливостей вашої сфери бізнесу. Вартість дизайну банера від наших професіоналів низька та доступна.

Дизайн для банера - особливості та тонкощі розробки

Особливості використання більшості видів зовнішньої реклами полягає в тому, що вона повинна привертати увагу буквально з першого погляду. Часто банери публікують біля проїжджої частини, тому щоб побачити суть реклами, у користувачів буде буквально кілька секунд. Тут важливо зробити так, щоб саме ваш постер запам'ятався та привертав увагу. Те саме стосується й презентації реклами біля комерційних будівель, салонів чи клінік. 

Саме тому дуже важливо зробити так, щоб реклама користувалася попитом і привертала увагу потенційних покупців. Є загальні правила дизайну банерів, які потрібно дотримуватись:

  • потрібно залишати “порожній простір”, щоб не перевантажувати зображення;
  • зробити акцент тільки на чомусь одному;
  • використовувати лише одну-дві картинки;
  • лаконічно та коротко привернути увагу до головного продукту;
  • запам'ятовується гасло або привабливі слова, які будуть мотивувати аудиторію. 

Але розібратися з тим, як зробити сучасний, красивий, ефективний банер, може лише справжній дизайнер, досвідчений фахівець від професійної компанії.

Дизайн банера ціна:

 

Тип Формат банерів Ціна, грн.
Банер 6х3 Уточнюйте
Банер 8х4 Уточнюйте
Банер / скролл 3.14х2.32 Уточнюйте

 

Де замовити дизайн банера для зовнішньої реклами?

Багато власників бізнесу вирішують заощадити і звертаються безпосередньо до дизайнера, який працює віддалено, а не фахівця з компанії або власного розробника. Складність у тому, що дизайнер має відобразити тонкощі вашого бізнесу, відчувати його специфіку, а також розумітися на сучасних тенденціях, особливостях створення зовнішнього оформлення реклами та інше.

Кращим рішенням буде звернутися до професійного медіа холдингу “Sill”. Тут фахівці пропонують великий асортимент послуг із розробки, дизайну, публікації реклами, розміщення виробів по місту та інших завдань. У нас ви отримаєте низьку ціну дизайну зовнішньої реклами, яка буде виконана в найкоротші терміни.

FAQ

▶ Як замовити дизайн рекламного банера?
Оформити замовлення на професійний дизайн банера ви можете зателефонувавши за номером, вказаним на сайті або написати нам на E-mail.
 
▶ Яка вартість дизайну банера?
Ціна на дизайн банера залежить від багатьох факторів. Більш детально уточнити ціну ви можете у нашого менеджера, звернувшись за номером телефону, який вказано на сайті або замовити зворотній дзвінок.