Оренда беклайтів в м. Дніпро

Для просування різноманітних товарів та послуг у світі інформаційних технологій використовується реклама. Яскраве, якісне і виразне оформлення не лише створить репутацію пропонованого продукту, але й приверне увагу потенційних покупців.

Готові роботи

        
        

Оригінальна реклама на беклайтах в Дніпрі

Зовнішня реклама на беклайтах - це текстова або графічна інформація, розміщена на відкритих місцях. Найчастіше такі конструкції виглядають як спеціальні об'ємні короби, всередині яких вбудовані лампи денного світла.

Щодо самого зображення, розміщення реклами на беклайтах передбачає нанесення тексту чи малюнка на щільну тканину, яка кріпиться до конструкції натягом.

Переваги реклами на беклайтах:

  • Таку рекламу можна помітити навіть з великої відстані. У більшості випадків відстань огляду зовнішньої реклами становить 200 метрів.
  • Беклайт можна розмістити поруч з точкою продажу пропонованого товару або послуги.
  • Послугами рекламних агентств часто користуються громадські організації, які дбають про чистоту навколишнього середовища. Відповідно, на беклайті може розміщуватися інформація з закликами до чистоти доріг, лісів, повітря і так далі.
  • Вартість зовнішньої реклами досить швидко окуповується. Щодо цінового чинника такої реклами, цей показник може змінюватися відповідно до розташування банера. У центрі міста оформлення беклайтів буде набагато дорожче, ніж в спальних або віддалених районах.

Доступна оренда беклайтів в Дніпрі

Медіахолдинг Sill — спеціалізована організація, яка пропонує рекламні послуги найрізноманітніших напрямків. Оренду Backlight тут можна замовити за прийнятною ціною. Щодо цін на послуги рекламної компанії, ознайомитися з прайсом можна на офіційному сайті медіахолдинга Sill.

Якщо ви хочете більш детально розглянути перелік послуг, звертайтеся до представників рекламної організації за контактним номером телефону. Спеціаліст роз'яснить всі плюси та мінуси різних видів реклами, а також надасть всю необхідну інформацію щодо беклайтів.

Оренда беклайтів і скролерів —  один з найефективніших способів донесення інформації. Ці конструкції допоможуть зробити вашу продукцію або надані послуги більш доступними широкій аудиторії.

Приклади орендних площин у Дніпрі з ціною

Місто Формат Ціна, грн
Дніпро Борд 3х4 8 900 - 10 000
Дніпро Борд 6х3 8 900 - 10 000
Дніпро Роллер 3.14х2.32 8 900 - 10 000
Дніпро Беклайт 3.14х2.32 8 900 - 10 000
Дніпро Беклайт 6х3 16 000
Дніпро Беклайт 8х4 22 500 - 25 000
Дніпро Беклайт 3.5х2.5 9 000
Дніпро Призматрон 6х3 8 900 - 10 000
Дніпро Сітілайт 1.2х1.8 3 500

Більше площин можна переглянути у каталозі.

Актуальну інформацію уточнюйте за телефоном!

FAQ

▶ Як орендувати беклайт для реклами?
Оформити замовлення на оренду беклайта можна, зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, або написавши нам на E-mail.

▶ Які переваги оренди беклайтів для реклами?
Основні переваги оренди беклайтів: велика цільова аудиторія, висока ефективність, доступна ціна.

▶ Яка ціна на оренду беклайта?
Ціна на оренду беклайта залежить від багатьох факторів. Детальніше уточнити ціну ви можете у нашого менеджера, звернувшись за номером телефону, який вказаний на сайті, або написавши нам на E-mail.