Монтаж зовнішньої реклами в м.Дніпро

Реклама є ефективним інструментом маркетингу, за допомогою якого вдається просувати товари та послуги, підвищувати імідж компанії чи організації. Розроблена професіоналами, якісно встановлена зовнішня реклама. запорука успішності бізнесу будь-якого напряму.

Монтаж реклами у Дніпрі: професійний підхід до обклеювання та встановлення

Медіа холдинг «Sill» надає комплекс послуг, що включає створення, а також професійний монтаж зовнішньої реклами. Правильність встановлення реклами – запорука її ефективності. Команда досвідчених фахівців медіа-холдингу визначить найкращий підхід до монтажу реклами, виходячи з особливостей реклами.

Вартість монтажу зовнішньої реклами розраховується індивідуально. Такі показники залежать від виду рекламної конструкції, розміру та особливостей установки. Загалом ціни на монтаж рекламних конструкцій відрізняються демократичними показниками.

Поклейка реклами у м. Дніпро: специфіка діяльності

Самоклейка застосовується для реалізації рекламної ідеї. Популярність даного матеріалу пояснюється оптимальним поєднанням високої якості та доступної вартості. Застосування сучасних матеріалів забезпечує яскравість та ефективність реклами. Широкий вибір самоклейок, довговічність та стійкість до впливу зовнішніх умов середовища – незаперечні переваги цього матеріалу.

Обклеювання плівкою – послуга, яку все частіше замовляють компанії з метою реклами організацій, торгових центрів, супермаркетів та магазинів. Цей матеріал дозволяє виділити торгову площу, зробити її відомою, а також підвищити популярність об'єкта для клієнтів та покупців.

Поклейка бордів у Дніпрі – популярна послуга, що продиктовано простотою та ефективністю маркетингового інструменту. Цей тип діяльності передбачає обклеювання рекламного сюжету на зовнішній носій. Для того, щоб результат роботи зберігався у незмінному вигляді протягом необхідного часу, фахівці дотримуються таких правил:

  • Обов'язковий демонтаж старих постерів перед початком робіт.
  • Використання лише якісних матеріалів, що дозволяє продовжити період експлуатації бордів.
  • Ретельна підготовка поверхні перед початком робіт (видалення забруднень та пилу з поверхні).
  • Застосування спеціальних добавок до клеючого складу у разі робіт при мінусових температурах.
  • Поклейка лише якісного рекламного матеріалу.

На перший погляд може здатися, що поклейка самоклейки – це простий процес. Проте відсутність спеціальних знань, а також спеціального оснащення не дозволять досягти бажаного результату. Звернення до професіоналів – запорука успішного монтажу реклами.

Поклейка плівки може здійснюватися як зовні, так і всередині приміщення. Найчастіше поклейку рекламної плівки здійснюють зовні приміщення. Однак, у разі неможливості виконати цю дію через погані погодні умови, приймається рішення про виконання робіт усередині приміщення.

Ціна на поклейку реклами в м.Дніпро, що надається медіа-холдингом, відрізняється демократичними показниками. Кожен замовник послуги отримує гарантію високої якості виконання робіт, довговічності результату та індивідуального підходу. Своєчасний монтаж реклами – запорука успішного розвитку бізнесу будь-якого напряму. Команда досвідчених фахівців виконає всі необхідні роботи у заздалегідь обумовлені терміни. Ми також займаємося монтаж банерів.

Виготовити щит можна в найкоротші терміни за низькою ціною - рекламне агентство “Sill” вам у цьому допоможе.