Реклама на/в трамваї в м.Дніпро

Усім відомо, що успішні компанії активно вкладають гроші в рекламу своєї продукції. Рекламування товарів та послуг на транспорті чи всередині салону - це дієвий спосіб донесення інформації до широкої аудиторії, виходу на нові ринки, а також чудова можливість обійти конкурентів.  

Реклама на/в трамваї - ціна у Дніпрі

Місто Тип Формат Ціна, грн.
Дніпро Плакат А3 Уточніть по телефону
Дніпро Плакат А4 Уточніть по телефону
Дніпро Банер - Уточніть по телефону

Особливості реклами на/в трамваї у м. Дніпро

Кожен день велика кількість людей користується таким транспортом, як трамвай. Отже, як масовий вплив на споживачів транспортна реклама є однією з найефективніших.

Різновиди розміщення реклами на/в трамваї у Дніпрі:

  • Внутрішня реклама. Такими рекламними матеріалами можуть бути листівки, дисплеї, рядки, що біжать, і так далі. Реклама розміщується на будь-яких поверхнях, що знаходяться у полі зору пасажирів. 
  • Зовнішня реклама. Такі плакати найчастіше розміщуються на бічних сторонах трамваїв. Яскраві реалістичні зображення помітні з сотні метрів, привертають увагу та мотивують зробити покупку.

Вирішивши замовити рекламу на трамваї, можете не сумніватися в тому, що інформацію про вашу продукцію або послуги зможуть щодня бачити тисячі людей. У середньому поїздка триває близько півгодини. За цей час можна не лише ознайомитись з рекламною інформацією, але також записати контакти та навіть переглянути всі подробиці на сайті компанії в інтернеті.

Від чого залежить вартість реклами на/в трамваї в Дніпрі?

Ціна на рекламу на/в трамваях Дніпра безпосередньо залежить від таких факторів, як місце, масштаб, дизайн і матеріал виготовлення. Крім цього при розрахунку вартості враховується розмір транспортного засобу та тривалість маршруту. Чим більша відстань, тим більше людей зможе побачити продукцію, що рекламується. Наша компанія також розміщує рекламу в аеропорту.

Щоб попередньо розрахувати вартість розміщення зовнішньої реклами у трамваї, зверніться до представників Медіа холдингу «Sill». Тут працюють фахівці, які знають, як максимально ефективно розрекламувати товари чи послуги, щоб бізнес приносив реальні прибутки.