Виготовлення сіті форматів в м.Дніпро

Сучасний світ пропонує велику різноманітність видів зовнішньої реклами, кожен з яких має як переваги, так і недоліки для просування вашого виду бізнесу. Одним із найбільш затребуваним на сьогодні залишається сіті-формат, тому що він відрізняється ефективністю, зручністю та міцністю.

сіті формат                     виготовлення сіті формату

У чому специфіка реклами на сіті-форматах у Дніпрі?

Сіті формат та популярність цього виду реклами прийшла до нас із Великобританії, де такі конструкції вже багато років встановлюють на вулицях, пішохідних зонах, зупинках транспорту та біля автошляхів. Зовнішня реклама на сіті форматі має безліч безперечних плюсів, завдяки чому вона користується таким попитом:

  • відмінно справляється із завданнями з іміджевої реклами та просуванням бренду, компанії або створенням позитивного образу фірми;
  • підходить також і для традиційної реклами продуктів, товарів чи послуг;
  • на відміну від більшості великих видів зовнішньої реклами, сіті формати можна встановлювати в історичних центрах міста;
  • конструкція та реклама на рівні очей перехожих, що підвищує довіру до продукту;
  • можна встановити внутрішнє підсвічування, щоб борд працював і вночі;
  • можна працювати як з величезною аудиторією, так і спрямувати вплив на конкретну групу (наприклад, мешканців одного району).

Виробництво сіті формату у Дніпрі - це завдання для фахівців, інакше у вас не буде впевненості в тому, що конструкція буде міцною, надійною та гарантовано виконає своє завдання.

Де замовити рекламу на сіті-форматах у Дніпрі?

Якщо ви хочете купити сіті формат або скористатися послугою розміщення своєї реклами на сучасній міській конструкції, то рекламне агентство “Sill” надає широкий асортимент послуг за найпривабливішою ціною.

У нас ви можете замовити ефективну та стильну зовнішню рекламу на конструкціях будь-якого типу. Наша компанія – це поєднання професіоналізму та досвіду фахівців, високоякісної сучасної техніки, а також міцних матеріалів для будівництва рекламної конструкції. Крім того, ми пропонуємо низьку ціну сіті формату та найкращі терміни виготовлення плакату або самого виробу. Ми також займаємося виготовленням скроллерів

FAQ

▶ Як замовити виготовлення сіті форматів?
Оформити замовлення на виготовлення сіті форматів ви можете зателефонувавши за номером, вказаним на сайті або написати нам на E-mail.
 
▶ Які переваги реклами на сіті форматах?
Основні переваги реклами на сіті форматах: величезна цільова аудиторія, висока ефективність, доступна ціна.
 
▶ Яка ціна на виготовлення сіті форматів?
Ціна на виготовлення сіті форматів залежить від багатьох факторів. Більш детально уточнити ціну ви можете у нашого менеджера, звернувшись за номером телефону, який вказаний на сайті або написати нам на E-mail.