Реклама на транспортіе в м.Дніпро

На сьогоднішній день реклама в транспорті користується великою популярністю як ефективне маркетингове рішення. Це не дивно, адже щодня тисячі людей користуються метро, трамваєм, тролейбусом чи автобусом. Реклама на громадському транспорті є самостійним інструментом у сфері зовнішньої реклами, мета якого – донести актуальну рекламну інформацію споживачам. При цьому для реалізації даного типу зовнішньої реклами використовуються всі типи транспорту.

Реклама на/в автотранспорті - ціна у Дніпрі

 

Місто Тип транспорту Ціна, грн
Дніпро Автобус Уточніть по телефону
Дніпро Маршрутка Уточніть по телефону
Дніпро Тролейбус Уточніть по телефону
Дніпро Трамвай Уточніть по телефону

 

Реклама на автотранспорті у Дніпрі: особливості та вимоги до розміщення

Реклама у транспорті Дніпра може розміщуватися за допомогою таких способів:

  • Зовнішня реклама (обклеювання плівкою, розміщення реклами на окремих частинах транспорту).
  • Внутрішня реклама (розміщення реклами в салоні транспорту).

Підібравши оптимальний дизайн реклами, існує можливість виділити транспортний засіб, зробивши його індивідуальним і помітним у потоці автомобілів та автобусів. Розміщення реклами на транспорті – це ефективний маркетинговий інструмент. Також ця дія допомагає захистити кузов авто від подряпин та інших впливів.

Реклама на транспорті – вимоги щодо розміщення. Основні положення

Розміщення реклами на транспорті має здійснюватися відповідно до вимог законодавства України. Щоб розмістити рекламу на одному з видів транспорту, слід дотримуватися положень, які передбачає закон про рекламу на транспорті. У законі передбачено розміщення реклами на зовнішній частині транспорту, а також усередині транспорту. У документі прописуються положення, що передбачають дотримання вимог безпеки пересування:

  • Забороняється розміщення реклами, що супроводжується додатковим звуковим або світловим супроводом.
  • Забороняється розміщення реклами, яка має подібність до колірних схем спеціальних служб.
  • Розміщена реклама не повинна мати світловідбиваючих елементів.
  • Реклама не повинна перешкоджати огляду з салону транспорту.
  • Забороняється розміщення реклами на скляних елементах транспорту.
  • Не допускається реклама, яка транслюється через звукове сповіщення пасажирів.

Реклама у транспорті у м. Дніпро: професійне розміщення

Медіа холдинг «Sill» надає послуги з професійної розробки та розміщення зовнішньої реклами на транспортних засобах всіх типів. У нашій команді працюють лише високопрофесійні та досвідчені фахівці, які виконають розробку та розміщення реклами відповідно до вимог законодавства України. Вартість реклами на транспорті визначається індивідуально з урахуванням особливостей її розміщення. Наша компанія також розміщує рекламу на тролейбусах.

Медіа-холдинг надає повний спектр послуг з розміщення та розробки реклами. Кожен клієнт гарантує індивідуальний підхід, а також високу якість реалізації рекламних стратегій. Ціна на рекламу у громадському транспорті відрізняється демократичними показниками.