Реклама на білбордах в м. Дніпро - заказати оренду білбордів

Найбільш ефективним видом реклами на сьогодні все ще залишаються зовнішні банери, які впливають на велику кількість людей, різні цільові аудиторії та можуть приносити великий прибуток. 

Готові роботи

реклама на билборде    реклама на билборде днепр    реклама на билбордах цена
аренда билбордов    аренда билборда    аренда билборда днепр

Реклама на білбордах у Дніпрі: в чому користь та особливості

Багато компаній, випускаючи новий продукт чи проводячи велику акцію, обирають саме білборди для того, щоб донести інформацію до клієнтів. Серед переваг цього виду зовнішньої реклами можна виділити наступне:

  • Велика цільова аудиторія. Незалежно від того, наскільки ваш продукт специфічний чи оригінальний, зовнішня реклама на бігбордах дозволить представити його максимальній кількості людей, а отже, вашим потенційним клієнтам.
  • Направленість на клієнта. Спеціалісти правильно обдумують розташування тематичних білбордів, щоб вони працювали саме на користь вашого потенційного користувача. Це стосується регіональних підприємств чи вузьконаправлених компаній. Наприклад, якщо ви продаєте певний товар для будівельників, то банер краще встановлювати біля місць, де часто з'являються будівельники. Таким чином, реклама буде впливати саме на цільового клієнта.
  • Реклама на бігбордах у Дніпрі має низьку вартість при високій ефективності. Можете бути впевнені, що такий тип реклами точно підвищить прибуток вашої фірми, і при цьому витрати будуть мінімальними, особливо якщо ви звернетесь до професіоналів Sill.
  • Інформативність білборда набагато вища, ніж у звичайного оголошення чи плаката. Туди можна помістити багато тексту і, що немаловажливо, зображення товару чи послуги, що підвищить ефективність.
  • Розміщення реклами на бігбордах у Дніпрі може виконуватися в найкоротші терміни. Ви можете сьогодні звернутися в Sill і вже через кілька днів побачити свою рекламу по місту.

Якщо ви хочете використовувати сучасну рекламу на білбордах для своєї компанії, то звертайтеся в медіахолдинг Sill. Наша фірма надасть вам якісні послуги на найвищому рівні за доступною ціною.

Розміщення реклами на білбордах: кілька важливих правил

Щоб реклама на бігборді була дійсно ефективною і приносила вашій компанії прибуток, необхідно знати кілька основних вимог. В першу чергу це стосується того, що буде написано чи зображено на баннері. Бажано, щоб там було якісне фото товару. Крім того, в останні роки попит користується оригінальними та смішними бігбордами, які привертають увагу — необхідно слідкувати за трендами.

Зовнішня реклама має свою специфіку, і завдання професіоналів медіахолдингу Sill полягає в тому, щоб зробити вашу рекламу кращою. З нами оренда бігбордів буде не тільки ефективною, але й максимально зручною.

Скільки коштує оренда білборда в Дніпрі?

Перед розподілом бюджету компанії на рекламу, кожен бажає зрозуміти, яка ціна реклами на білбордах. Проте точно сказати це можна лише після того, як будуть обговорені всі деталі, оскільки на вартість впливає кілька факторів.

Найважливішим є місце розташування. Якщо ви хочете орендувати рекламні щити ближче до центру міста або до жвавих місць (виїздів, перехрестів, торгових центрів), то вартість буде вищою. Також великим попитом користуються особливі місця з тематичними напрямками, наприклад, білборд біля будівельного магазину чи парку розваг.

Крім того, чим більше буде щитів і чим довше ви плануєте їх орендувати, тим вище буде ціна. Розміри білборда, кількість сторін і інші чинники також впливають на вартість, тому оренда білбордів повинна бути розглянутою з врахуванням цих аспектів.

Оренда білборда в Дніпрі від медіахолдингу Sill

Якщо ви вже вирішили скористатися розміщенням реклами на бігбордах, то вам варто використовувати послуги тільки найкращої компанії. Медіахолдинг Sill пропонує вам виключно якісне, ефективне та оригінальне оформлення реклами на бордах у місті. Ми маємо багаторічний досвід роботи, тому надаємо послуги на найвищому рівні.

Крім того, якщо ваша компанія бажає отримати оренду бордів за найбільш оптимальною та низькою вартістю, звертайтеся до медіахолдингу Sill. Всі послуги від нашої компанії мають демократичну ціну, а професіональні менеджери розрахують бюджет та витрати протягом короткого часу. Також у нас є оренда беклайтів.

Приклади орендних площин у Дніпрі з ціною

Місто Формат Ціна, грн
Дніпро Борд 3х4 8 900 - 10 000
Дніпро Борд 6х3 8 900 - 10 000
Дніпро Ролер 3.14х2.32 8 900 - 10 000
Дніпро Беклайт 3.14х2.32 8 900 - 10 000
Дніпро Беклайт 6х3 16 000
Дніпро Беклайт 8х4 22 500 - 25 000
Дніпро Беклайт 3.5х2.5 9 000
Дніпро Призматрон 6х3 8 900 - 10 000
Дніпро Сітілайт 1.2х1.8 3 500

 

Більше площин можна переглянути у каталозі.

Актуальну інформацію уточнюйте за телефоном!

FAQ

▶ Як орендувати скроллер для реклами?
Оформити замовлення на оренду скроллера можна, зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, або написавши нам на E-mail.

▶ Які переваги оренди скроллерів для реклами?
Основні переваги оренди скроллерів: велика цільова аудиторія, висока ефективність, доступна ціна.

▶ Яка ціна на оренду скроллера?
Ціна на оренду скроллера залежить від багатьох факторів. Детальніше уточнити ціну ви можете у нашого менеджера, звернувшись за номером телефону, який вказаний на сайті, або написавши нам на E-mail.