Виготовлення беклайтів в м.Дніпро

Зовнішня реклама - це спосіб просування бізнесу або товару, незважаючи на зростання популярності інтернет-торгівлі. Завдяки якісній та продуманій рекламі можна зробити свою компанію чи товар затребуваними та популярними. Але для власника одним із найважливіших факторів є вартість та ефективність зовнішнього маркетингу, адже не хочеться витрачати гроші даремно.

Готові роботи

виготовлення беклайтів    беклайт    виготовлення беклайту
виготовлення беклайтів    беклайт виготовлення    виготовлення беклайтів

 

Ціна на виготовлення беклайтів

Формат Розмір, м Ціна, грн
Беклайт 3.14х2.32 Уточнити вартість
Беклайт 6х3 Уточнити вартість
Беклайт 8х4 Уточнити вартість
Беклайт 3.5х2.5 Уточнити вартість

 

Сьогодні є величезна кількість видів зовнішньої реклами та один із найоптимальніших - беклайти у Дніпрі. Замовити виготовлення такого типу реклами можна у професійній компанії, у медіа холдингу “Sill”. Ми пропонуємо доступну ціну на якісні вироби.

Виготовлення Backlight у Дніпрі: що це і в чому переваги

Беклайти - це вид сучасної рекламної конструкції. Він представляє собою бокс, який має внутрішнє підсвічування. Особливість виробу в тому, що він може бути різних розмірів, тому підходить для реклами різних видів і форматів. Суть беклайта в тому, щоб не просто показувати ваш постер, але робити це в будь-який час (що з наближенням зимового часу особливо важливо), а також привертати увагу.

Зазвичай такі конструкції встановлюють у підземних переходах, на ліхтарних стовпах, біля проїжджої частини або на перехідних маршрутах. Іноді можна замовити виготовлення беклайту у Дніпрі, який монтуватиметься біля торгового центру або в інших місцях великої прохідності людей.

Цей вид реклами відрізняється тим, що має різні розміри. Найбільш популярним вважається Backlight розмір 8х4 - це повноцінний білборд з нічним внутрішнім підсвічуванням. Виготовлення бэклайту розмір 3.14х2.32 – це менший за розміром банер, який також монтується на вулиці, на дорозі чи біля супермаркетів. Ті беклайти, які можна встановити на станціях метро або на тротуарах, мають меншу конструкцію.

Виробництво беклайтів від медіа холдингу “Sill”

У Backlight є безліч переваг перед іншими видами реклами, що робить їх настільки популярними:

  • Завдяки внутрішньому підсвічуванню, вони привертають більше уваги і викликають інтерес.
  • Освітлення встановлено на такому рівні, щоб правильно та ефективно підсвічувати рекламу, але при цьому не осліплювати банер.
  • Особливо вигідно для регіональної реклами або такої, яка спрямована на конкретну цільову аудиторію, адже виготовлення рекламних беклайтів у Дніпрі можна замовити для монтажу у певних місцях.
  • Беклайти можуть бути різних видів та розмірів. Вони можуть монтуватися тільки як білборди або величезні плакати в підземних переходах, або встановлюватися на зупинках громадського транспорту, фонарні стовпи, балюстраду ескалатора.
  • Компанія “Sill” пропонує послугу виробництва бэклайта за доступною ціною, тому вам не доведеться витрачати величезну кількість коштів на рекламу.

Купити беклайт у рекламному агентстві “Sill” - це ваша гарантія якості та оригінальності рекламної продукції. Ми відрізняємося тим, що випускаємо вироби високої якості та надаємо послуги за низькою ціною.

Ми також займаємося виготовленням сіті форматів.

FAQ

▶ Як замовити виготовлення беклайтів?
Оформити замовлення на виготовлення беклайтів ви можете зателефонувавши за номером, вказаним на сайті або написати нам на E-mail.
 
▶ Які переваги реклами на беклайтах?
Основні переваги реклами на беклайтах: величезна цільова аудиторія, висока ефективність, доступна ціна.
 
▶ Яка ціна на виготовлення беклайтів?
Ціна на беклайти залежить від багатьох факторів. Більш детально уточнити ціну ви можете у нашого менеджера, звернувшись за номером телефону, який вказаний на сайті або написати нам на E-mail.