Оренда двостороннього борду в м. Дніпро

Відомо, що реклама - це двигун торгівлі. Завдяки яскравим картинкам і «смачним» лозунгам увага покупців максимально привертається до переваг пропонованих товарів або послуг. Щоб зробити рекламу більш ефективною, варто звернути увагу на вуличні рекламні конструкції, які постійно перебувають у зоні огляду і допомагають охопити більш широку аудиторію.

Готові роботи

        
        

Особливості реклами на двосторонньому борді в Дніпрі.

Зовнішня реклама на двосторонньому борді отримала свою назву від героя дитячих мультфільмів. Щодо конструктивних особливостей цих бордів, то це:

  • Розміщення реклами на чебурашці відбувається за допомогою двох дощок, які кріпляться до одного металевого каркасу. Така конструкція передбачає розміщення чотирьох плакатів одночасно.
  • Реклама на борді-чебурашці в Дніпрі, як правило, має розмір 6х3 метра. Що стосується територіального розташування конструкцій, то в більшості випадків їх встановлюють на узбіччях доріг або на міських проспектах.
  • Для того, щоб значно покращити обзорність, на поверхні рекламного щита кріпляться спеціальні прожектори. Таке підсвічування дає можливість бачити рекламу навіть в темний час доби.
  • Простий монтаж. Якщо ви хочете змінити встановлене зображення, з цим не виникне ніяких проблем. Самоклейка досить просто видаляється, і на поверхню щита наноситься новий папір з рекламою.

Медіахолдинг Sill надає можливість замовити оренду двостороннього борду і рекламу на білбордах в Дніпрі за доступною ціною. Тут працюють кваліфіковані спеціалісти, які роз'яснять всі переваги тої чи іншої послуги, а також нададуть актуальні ціни.

Вирішивши замовити зовнішню рекламу, можете не сумніватися в тому, що виправдають ваші витрати досить швидко.

Приклади орендних площин у Дніпрі із ціною

Місто Формат Ціна, грн
Дніпро Борд 3х4 5 500 - 8 000
Дніпро Борд 6х3 5 000 - 10 000
Дніпро Ролер 3.14х2.32 5 500 - 9 000
Дніпро Беклайт 3.14х2.32 5 000 - 10 000
Дніпро Беклайт 6х3 16 000
Дніпро Беклайт 8х4 22 500 - 25 000
Дніпро Беклайт 3.5х2.5 8 000
Дніпро Призматрон 6х3 7 000 - 15 000
Дніпро Сітілайт 1.2х1.8 2 200 - 3 000

Більше площин можна переглянути у каталозі.

Актуальну інформацію уточнюйте за телефоном!

FAQ

▶ Як орендувати двосторонній борд для реклами?
Оформити замовлення на оренду двостороннього борду можна, зателефонувавши за номером, вказаним на сайті, або написавши нам на E-mail.
 
▶ Які переваги оренди двосторонніх бордів для реклами?
Основні переваги оренди двосторонніх бордів: велика цільова аудиторія, висока ефективність, доступна ціна.
 
▶ Яка ціна на оренду двостороннього борду?
Ціна на оренду двостороннього борду залежить від багатьох факторів. Детальніше уточнити ціну ви можете у нашого менеджера, звернувшись за номером телефону, який вказаний на сайті, або написавши нам на E-mail.