Реклама на вуличних екранах в м.Дніпро

Реклама на вуличних екранах – це популярний маркетинговий прийом, без якого неможливо уявити успішний продаж продукції, що виробляється. У житті сучасної людини рекламі відводиться важливе місце, оскільки за її допомогою вдається отримати корисну інформацію про необхідні товари та послуги.

Реклама на екранах у Дніпрі: професійний підхід

Медіа холдинг «Sill» – це професійний підхід до створення та ефективного просування реклами. Команда досвідчених фахівців надає допомогу у реалізації рекламних проектів за допомогою сучасних технологій. В результаті бізнес клієнта отримує потужний поштовх до подальшого розвитку.

Реклама на вуличних екранах у Дніпрі – одне із найбільш затребуваних рішень у сфері маркетингу. Світлодіодні екрани користуються популярністю у багатьох сферах бізнесу. Такі об'єкти можуть розміщуватись як на вулицях міста, так і в торгових центрах. Перевагами такого типу реклами є:

  • Високі показники результативності.
  • Можливість трансляції текстів та рекламних роликів.
  • Висока якість та деталізація зображення.

Реклама на світлодіодних екранах надає можливість переглядати зображення або відео на відстані 8 метрів від рекламного об'єкта. Крім того, вуличні екрани розроблені для успішної експлуатації у міських умовах.

Реклама на Діджитал бордах у Дніпрі – новий напрямок для ефективного просування бізнесу

Digital-реклама на вуличних екранах є новим напрямком у маркетинговій галузі, який завоював популярність завдяки незаперечним перевагам. Носії цифрової інформації забезпечують ефективну рекламу як у денний, так і у вечірній час. Завдяки оптимальному регулюванню яскравості забезпечується висока якість зображення у будь-який час доби.

Розміщення реклами на цифрових білбордах можливе за допомогою статичної інформації, відео або анімації. Велика різноманітність відтінків і кольорів, висока якість інформації, що передається, забезпечують ефективний вплив на аудиторію. Великою перевагою цифрових білбордів є повна безпека для водіїв, а також необхідна контрастність зображень за мінімальних показників яскравості. Діджитал борди забезпечують ефективну рекламу в будь-який час, незалежно від погодних умов.

Реклама на ТБ екранах у м. Дніпро: особливості та переваги

Відеоборди – реклама на екранах із використанням сучасного світлодіодного LED екрану. Відеоборд передбачає розміщення реклами у вигляді анімації, відеороликів, flash роликів. Цей тип зовнішньої реклами передбачає налаштування періодичності трансляції відеороликів, а також періодичність демонстрації рекламної інформації.

Розміщення реклами на відеоекранах – це сучасне високотехнологічне рішення, яке користується популярністю у всьому світі. Відеоборд відрізняється багатофункціональністю, яскравістю та простотою використання, низькими показниками енергоспоживання. Ефективність даного рекламного прийому пояснюється великим кутом огляду, а також контрастним зображенням за будь-яких погодних умов. Також наша компанія займається розміщенням реклами в метро.