Реклама в ліфтах в м.Дніпро

Більшість жителів міст користуються ліфтом, оскільки проживають у багатоквартирних багатоповерхових будинках. Саме тому реклама в ліфтах користується популярністю для залучення нових клієнтів у компанії, розвитку бізнесу та підвищення рівня продажів. Цей тип внутрішньої реклами розвивається з кожним роком. Враховуючи той факт, що щодня ліфтом користуються багато мешканців будинків, реалізація реклами в цьому напрямку дозволяє охопити широку аудиторію потенційних клієнтів.

Реклама в ліфтах Дніпра: специфіка та особливості розміщення

Реклама в ліфтах багатоповерхових житлових будинків відрізняється цілою низкою переваг:

  • Гарантія контакту пасажирів ліфта з розміщеною рекламою (внаслідок обмеженого простору в ліфті).
  • Можливість охопити всі вікові групи та соціальні верстви населення.
  • Ефективне інформування про актуальні знижки, акції та спеціальні пропозиції.
  • Можливість локалізації рекламної компанії (розміщення реклами в під'їздах будинків, у якому розташований об'єкт).
  • Доступна вартість реклами в ліфтах.

За допомогою реклами, розміщеної в кабіні ліфта, вдається інформувати потенційних клієнтів про відкриття ресторану, кафе чи салону краси. Згідно з актуальними дослідженнями, кожна людина, перебуваючи у кабіні ліфта, у кожному випадку розглядає інформацію, розміщену у закритому просторі. Завдяки цьому ефективність використання рекламних плакатів та листівок у ліфті є очевидною.

Розміщення реклами в ліфтах Дніпра: професійний підхід до поставленого завдання

Медіа холдинг «Sill» пропонує послуги з професійної розробки та розміщення зовнішньої реклами . Завдяки команді досвідчених фахівців поставлені завдання вдається вирішити із високим ступенем ефективності. Для інформування мешканців будинку, які використовують ліфт, можуть застосовуватися яскраві та барвисті плакати, які привертають увагу. Наявність вільного простору в кабіні ліфта дозволяє розмістити на плакатах та листівках всю необхідну інформацію, таку як найменування товарів та послуг, їх вартість та контакти компанії.

Крім інформаційної мети, реклама в ліфті дозволяє прикрасити підйомну кабіну за допомогою яскраво оформленої поліграфії. Медіа-холдинг гарантує індивідуальний підхід до розробки дизайну реклами. У свою чергу це забезпечує високу результативність розміщення реклами в ліфтах. Ціна на рекламу у ліфтах відрізняється демократичними показниками. Наша компанія надає послугу реклами на трамваї.