Реклама на вуличному радіо м.Дніпро

Велику частину інформації люди отримують за допомогою звуків. Перебуваючи на вулиці великого міста, кожна людина займається розглядом обстановки на дорозі, а також вивченням дорожніх знаків. З урахуванням цієї інформації, звук може використовуватися як ефективний маркетинговий інструмент. Звукова реклама, що транслюється на вулицях міста, не є нав'язливою, а також не перешкоджає дотриманню правил дорожнього руху пішоходами. Аудіореклама на вулиці дозволяє виділити компанію на тлі конкурентів за допомогою звукових повідомлень, які транслюються в місцях масового скупчення людей.

Аудіо-реклама на вуличному радіо у Дніпрі: характерні особливості та специфіка розміщення

Замовити звукову рекламу на вулиці – означає отримати низку переваг:

  • Можливість транслювати рекламу в місцях скупчення людей, тим самим охоплюючи велике коло слухачів.
  • Можливість визначати час трансляції аудіо реклами (що пов'язано з розширенням кола слухачів).
  • Відсутність можливості ігнорувати рекламу (порівняно з іншими способами надання інформації).
  • Ефективне інформування потенційних клієнтів про акції, пропоновані товари та послуги, що проводяться.
  • Можливість створення аудіо роликів, які інформують потенційних покупців, а також можливість створення сюжетної реклами.

Реклама на вуличному радіо у Дніпрі: ефективне просування товарів та послуг

Розміщення реклами на вуличному радіо Дніпра передбачає створення цільових аудіо роликів, які інформують потенційних клієнтів та покупців про товари та послуги, що надаються. Існує можливість створення та трансляції імідж ролика, який підвищує впізнаваність торгової марки та підтримує позитивний імідж серед клієнтів. Складні аудіо ролики передбачають створення звукової реклами у ролях, а також використання музичного супроводу.

Трансляція аудіо реклами в місцях масового скупчення людей, таких як супермаркети та зупинки громадського транспорту, передбачає залучення широкого кола слухачів. Зокрема, йдеться про людей з вадами зору, для яких аудіо реклама є єдиним ефективним засобом подачі інформації. Таким чином, вуличне радіо у м. Дніпро – це можливість у ненав'язливій формі донести до потенційних клієнтів та споживачів необхідну інформацію. Ефективність трансляції буде високою незалежно від напряму діяльності організації чи компанії.

Аудіо реклама на гучномовцях у м. Дніпро: професійний підхід до поставленого завдання

Розміщення реклами на гучномовцях з метою просування товарів та послуг є ефективним маркетинговим інструментом. Щоб отримати якісний аудіо ролик, слід звернутися до професіоналів у цій галузі. Медіа холдинг «Sill» пропонує створення якісних аудіо роликів, а також інших видів зовнішньої реклами, з урахуванням усіх побажань замовника. Команду медіа холдингу складають лише досвідчені фахівці, які реалізують завдання будь-якого рівня складності.

Кожному клієнту пропонується повний комплекс послуг зі створення та реалізації рекламної концепції. Наші спеціалісти дотримуються всіх вимог, прописаних у чинному законодавстві України. Висока якість виконання замовлень, використання професійної апаратури, широкий вибір форматів роликів гарантується кожному клієнту. Доступні ціни на створення звукової реклами надаються кожному клієнту, який звернувся до медіа-холдингу. Наша компанія займається розміщенням реклами у торговому центрі.

FAQ

▶ Як замовити розміщення реклами на вуличному радіо?
Замовити розміщення реклами на вуличному радіо ви можете зателефонувавши за номером, вказаним на сайті або написати нам на E-mail.
 
▶ Які переваги розміщення реклами на вуличному радіо?
Основні переваги реклами на вуличному радіо: трансляція реклами в місцях скупчення людей, можливість визначати час трансляції аудіо реклами, доступна ціна.
 
▶ Яка вартість розміщення реклами на вуличному радіо?
Розміщення реклами на вуличному радіо залежить від багатьох факторів. Для уточнення ціни ви можете зв'язатися з нашим менеджером, звернувшись за номером телефону, який вказано на сайті або написати нам на електронну адресу.