Реклама в житлових будинках в м.Дніпро

Реклама у під'їздах та на фасадах житлових багатоквартирних будинків може мати показники високої ефективності в тому випадку, коли така інформація розроблена професіоналами, а також розміщена відповідно до чинного законодавства України. Грамотно розроблена реклама дозволяє інформувати мешканців будинку про роботу компаній та організацій, актуальні товари та послуги.

Реклама в житлових будинках: особливості та правила розміщення

Реклама у під'їздах у Дніпрі може розміщуватись на стінах, у кабінах ліфтів, на дошках оголошень. У тому випадку, коли використовується кілька типів реклами, інформування населення про нові товари та послуги характеризуватиметься високою ефективністю. Для того, щоб розміщення реклами в під'їздах житлових будинків приносило очікувані результати, слід звернутися до професіоналів. Тільки грамотна розробка рекламної компанії з подальшою реалізацією ідеї, а також дотримання всіх правил розміщення реклами принесе позитивні результати. Медіа холдинг «Sill» пропонує послуги професійних фахівців, які займаються реалізацією рекламної компанії на всіх етапах діяльності, від розробки концепції до її реалізації. Наша компанія також розміщує рекламу на вуличному радіо.

Реклама на житловому будинку: специфіка та переваги розміщення

Зовнішня реклама найчастіше використовується для того, щоб підвищити впізнаваність компанії або організації. Для цього застосовуються об'ємні літери, вивіски, дисплеї та щити. Головна особливість реклами цього типу – у впізнаваності та ефективному приверненні уваги до бренду та створенні позитивного іміджу. Реклама на фасадах житлових будинків у м.Дніпро відрізняється такими перевагами:

  • Ефективний візуальний вплив на потенційних клієнтів.
  • Велике охоплення аудиторії та всіх цільових груп.
  • Створення яскравих ефектів, які асоціюються з компанією у потенційних клієнтів.
  • Можливість підбору площі для розміщення зовнішньої реклами.
  • Висока ефективність демонстрації рекламного матеріалу.
  • Ненав'язливість впливу реклами на потенційних клієнтів.

Для того, щоб реклама на вікнах житлових будинків, а також інших частинах фасадів будинків відповідала вимогам чинного законодавства, слід звернутися до професіоналів для її розміщення.

Правила розміщення зовнішньої реклами на житлових будинках Дніпра: основні положення

Слід зазначити, що не вся реклама може розміщуватися на житлових будинках. Закон про розміщення реклами на житлових будинках визначає правила, відповідно до яких може виконуватись розміщення реклами. У документі зовнішня реклама визначена як вид реклами, що розміщується на стаціонарних конструкціях на фасадах будинків над проїжджою частиною доріг. У законі визначаються правила, яким має відповідати зовнішня реклама:

  • Дотримання вимог техніки безпеки, а також забезпечення видимості знаків, що регулюють дорожній рух.
  • Освітлення від зовнішньої реклами не повинно впливати на житлові приміщення в будинку, а також перешкоджати нормальній видимості учасників дорожнього руху.
  • Реклама не повинна розміщуватися на алеях та пішохідних доріжках.
  • Зовнішня реклама може розміщуватися лише за наявності дозвільних документів.

Дозвіл на розміщення зовнішньої реклами видається органами місцевого самоврядування, а також державними адміністраціями. Для отримання відповідного дозволу заявником подається заява, складена відповідно до вимог чинного законодавства України. Отриманий дозвіл є основою для розміщення зовнішньої реклами.